Atlas Su Tesisatçısı » Atlas Su Tesisatçısı » 0532 704 0065
Atlas Su Tesisatçısı Tıkla Hemen Ara » 0532 704 0065

Tıkanıklık açma – Kanal logar tıkanıklığı açma

Tıkanıklık açma konusunda firmamız son sistem kameralı robot cihazlarla çalışarak kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma yapmaktadır. Noktasal tıkanıklık açma sırasında gereksiz işlem yapılmadığından maliyetler yükselmez ve tıkanıklık açma işlemi çok hızlı olarak gerçekleşir. Kanal tıkanıklığı probleminiz olduğunda güvenilir su tesisatçısı ihtiyacınız için bize ulaştığınızda en hızlı ve en güvenilir teknik servis hizmetini alacağınızdan emin olunuz.

Tıkanıklık açma - Kanal logar tıkanıklığı açma

Kameralı tıkanıklık açma – Robotla tıkanıklık açma

Ufak boyutta tıkanıklıklar mutfak eviyesinde yemek ve çay arılarıyla, banyo lavabosunda saç kıllarıyla ve duşakabin ve küvette ise vücut kılları yüzünden oluşur. Bu tür tıkanıklıklar gider temizliği yapılarak kolayca giderilir. Klozet yoluyla oluşan tıkanıklar ise çok daha sorunlu tıkanıklıklar dır. Klozet tıkanıklıklarının başlıca sebebi suda eriyeceği düşünülerek klozete atılan kağıt temizlik ve hijyen ürünleridir. Bu tür ürünler sanıldığı gibi suda kolayca erimediklerinden klozet ve kanallarda sıkışarak toplanırlar ve tıkanmaya yol açarlar.

Klozetlere suda kolay erimeyen kağıt temizlik ürünleri atmayınız, tıkanıklık sebebidir!

Kameralı kanal tıkanıklığı açma – Robotla logar tıkanıklığı açma

Klozet yoluyla olan kanal tıkanıklarında en etkilisi ve zararlıysa klozete atılan veya kaçan bez parçaları veya tadilat molozları dır. Molozlar ağırlıklarından dolayı plastik kanallara kırarak zarar verebildikleri gibi, kanalları kırmasalar bile düşme hızıyla sıkışıp kalırlar. Bu tür tıkanmalarda bazen tıkanıklığın olduğu noktayı kamerayla tespit edip kırmaktan başka çare kalmaz.

Dar, pürüzlü, eğimsiz, çok kıvrımlı ve köşeli atık su kanalları tıkanma sebebidir!

Pimaş kanal tıkanıklığı açma – Robotla Rögar tıkanıklığı açma

Kameralı kanal tıkanıklığı açma sisteminde tıkanıklığın oluştuğu yer kamerayla tespit edilir ve o noktaya robot kolla uzaktan müdahale edilerek tıkanıklık giderilmeye çalışılır. Yukarıda da anlattığımız gibi bazı zor tıkanıklar da ise tıkanan noktaya direkt müdahale etmek gerekebilir. Her durumda gereksiz işlemler yapıp maliyetleri boş yere yükseltmeden, ortalığı kirletmeden ve olabilecek maksimum hızda müspet sonuçlanır.

Kameralı robotla kırıp dökmeden kanal tıkanıklığı açma

Atlas Tesisat sadece cihazla tıkanıklık açma konusunda değil cihazla su kaçağı tespiti ve makineyle petek temizliği konularında da garantili servis hizmeti vermektedir. Sorunsuz bir hizmet için lütfen arayınız.