Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Fatih Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Fatih Petek Temizleme firması olarak Fatih müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Fatih kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Fatih Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Fatih Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Fatih Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği, Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Fatih petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Fatih Petek Temizliği, Aksaray Petek Temizleme, Balat Petek Temizleme, Beyazıt Petek Temizleme, Cankurtaran Petek Temizleme, Cerrahpaşa Petek Temizleme, Çapa Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği, Çemberlitaş Petek Temizleme, Cevizlibağ Petek Temizleme, Davutpaşa Petek Temizleme, Eminönü Petek Temizleme, Fener Petek Temizleme, Fevzipaşa Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği, Fındıkzade Petek Temizleme, Haseki Petek Temizleme, Karagümrük Petek Temizleme, Kocamustafapaşa Petek Temizleme, Küçükmustafapaşa Petek Temizleme, Kumkapı Petek Temizleme, Laleli Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği, Mahmutpaşa Petek Temizleme, Mercan Petek Temizleme, Nuriosmaniye Petek Temizleme, Samatya Petek Temizleme, Şehremini Petek Temizleme, Sirkeci Petek Temizleme, Sofular Petek Temizleme, Süleymaniye Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği, Sultanahmet Petek Temizleme, Tahtakale Petek Temizleme, Topkapı Petek Temizleme, Unkapanı Petek Temizleme, Vefa Petek Temizleme, Yavuz Selim Petek Temizleme, Yedikule Petek Temizleme, Fatih Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Fatih Petek Temizliği 0530 215 5437 Petek Temizleme