Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Fatih Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma Pimaş AçmaFatih Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma işlemi için iki katlı eski bir evin 1. katındayız. Evin alaturka tuvalet taşı her tarafı atık su bastığından görünmüyor. Kaba bir temizlikten sonra tıkanıklığı açmak için basınçlı su vermeyi denedik fakat netice alamadık. Tıkanıklığın bir moloz parçası yüzünden olabileceğini düşünüp kameralı işlemlere geçtik. Kısa sürede üç metre kadar aşağıda pimaş boru içinde bir moloz parçası görüntüsü yakaladım. Müşterimizden üst kattaki komşularının bir kaç ay önce evlerinde tadilat yaptıklarını öğrenince durum iyice aydınlandı.

Bahçeye inip kontrol ettiğimizde tıkanıklık yeri tabandaki dirseğe denk geliyordu. Pimaş dirseği yerinden söktüğümüzde içinde düşmenin etkisiyle de oldukça sıkışmış moloz parçasını bulduk. Dirseğin düşmenin etkisiyle zarar görmüş olabileceğini düşünerek yeni bir dirsekle değiştirdik.

Fatih Pimaş Boru Tıkanıklığı

Bu arada binaların atık su sistemlerinin en altında buluna plastik pimaş boruların atıkların ve suyun düşme etkisiyle çok daha kolay ve fazla zarar gördüklerini belirtelim. Eğer evinizde tadilat varsa atık su tesisatınıza klozet ve tuvalet yolu ile moloz kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Boruları tıkadıkları gibi zaten zamanla çürümüş olanları kırabilirler de.

İstanbul ve çevresi Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma işlemlerinizi teknik yaklaşımlarla çözüp mutluluk dağıtıyoruz. Fatih Pimaş Boru Tıkanıklığı için gerektiğinde lütfen bizi 7/24 arayınız. İstanbul’un her ilçesine ve semtine 7/24 teknik servisimiz vardır.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü