Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Hekimbaşı Su Tesisatçısı Temiz İş Su Tesisat su kaçağı, kanal tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı ve kalorifer petek temizliği konularında uzman ekipleriyle İstanbul’un tüm semtlerine, gelişmiş ekipmanlarının desteğiyle 7/24 sıhhi tesisat tamirat hizmetleri vermektedir. Randevusuna sadık, işinin uzmanı, hızlı ve bir sene garantili güler yüzlü su tesisatçı arıyorsanız şimdi çok yakınsınız. Sorularınız ve teknik servis talebi için lütfen arayınız.

Hekimbaşı Su Tesisatçısı Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Hekimbaşı Su Tesisatçısı firması olarak cihazla kırmadan su kaçağı bulma işlemleri sayesinde noktasal su kaçağı tespiti yapıp arızayı gideriyoruz. Hassas elektronik dinleme cihazımızla veya termal kamerayla su kaçağının olduğu yer noktasal olarak tespit edilir ve sadece gerekli olan arızalı bölge kırılarak en az zararla su kaçağı sorunu giderilir. Arıza bulma işlemi çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Hekimbaşı müşterilerimiz için bir sene garantili olarak onarılır.

Hekimbaşı Kanal Tıkanıklığı Hekimbaşı Gider Tıkanıklığı Hekimbaşı Rögar Tıkanıklığı

Hekimbaşı Su Tesisatçısı firması olarak gider tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve rögar tıkanıklığı arızalarında kameralı cihazımızla tıkanıklığın yeri noktasal olarak tespit edilir, kanal açma robotu veya basınçlı su cihazıyla tıkanıklık kesin olarak açılır. Yöntemlerimiz sayesinde gider tıkanıklığı açma, pimaş boru tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma işlemlerimiz çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Hekimbaşı müşterilerimiz için bir sene garantili olarak onarılır.

Hekimbaşı Petek Temizleme Hekimbaşı Kalorifer Petek Temizliği

 

Hekimbaşı Su TesisatçısıHekimbaşı Su Tesisatçısı firması olarak kalorifer petek temizliği sorunlarınızı basınçlı sıcak su makinesı ve özel temizleme kimyasalları kullanarak giderip daha az ödeyerek daha fazla ısınmanızı sağlıyoruz. Petek içinde rahatça dolaşarak üzerindeki ısıyı bırakması istenen sıcak su, yavaş yavaş oluşarak biriken radyatör çamuru yüzünden bu fonksiyonu rahatça yapamadığından petekler gerektiği gibi yeterli olarak ısınamazlar. Bu durum genellikle petek yüzeyine elle dokunarak da anlaşılabilir. Kısmen tıkanmış bir peteğin yüzeyinin bazı bölümlerinin soğuk kaldığı hissedilebilir. Petet temizliği konusunda daha ayrıntılı bilgiyi petek temizliği konusunda bulabilirsiniz. Petek çamuru temizleme işlemleri petekler tesisattan ayrılarak teker teker yapılır. Yıkama işle

 

mlerimiz çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Hekimbaşı müşterilerimiz için bir sene garantili, tertemiz olarak teslim edilir. Hekimbaşı Su Tesisatçısı.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Hekimbaşı Su Tesisatçısı, Hekimbaşı Su Kaçağı, Hekimbaşı Gider Tıkanıklığı, Hekimbaşı Tıkanıklık Açma, Hekimbaşı Petek Temizliği, Hekimbaşı Sıhhi Tesisat Tamirat, Hekimbaşı Su Tesisatçı, Hekimbaşı Su Tesisatçısı

Hekimbaşı Su Tesisatçısı 0538 915 2050