Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Kadıköy Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Kadıköy Petek Temizleme firması olarak Kadıköy müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Kadıköy kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Kadıköy Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Kadıköy Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Kadıköy Petek Temizleme. Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Kadıköy petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Kadıköy Petek Temizliği, Atatürk Petek Temizleme, Bağdat Caddesi Petek Temizleme, Bostancı Petek Temizleme, Cadde Petek Temizleme, Caddebostan Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği, Caferağa Petek Temizleme, Çiftehavuzlar Petek Temizleme, Dumlupınar Petek Temizleme, Eğitim Petek Temizleme, Erenköy Petek Temizleme, Fenerbahçe Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği, Feneryolu Petek Temizleme, Fikirtepe Petek Temizleme, Göztepe Petek Temizleme, Hasanpaşa Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği, İçerenköy Petek Temizleme, Kalamış Petek Temizleme, Kazasker Petek Temizleme, Kozyatağı Petek Temizleme, Koşuyolu Petek Temizleme, Kızıltoprak Petek Temizleme, Merdivenköy Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği, Moda Petek Temizleme, Ondokuzmayıs Petek Temizleme, Osmanağa Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği, Rasimpaşa Petek Temizleme, Sahrayicedit Petek Temizleme, Söğütlüçeşme Petek Temizleme, Suadiye Petek Temizleme, Şenesenevler Petek Temizleme, Yenisahra Petek Temizleme, Zühtüpaşa Petek Temizleme, Kadıköy Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Kadıköy Petek Temizliği 0538 915 2050 Petek Temizleme