Su kaçağı, Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği Ekipmanları

Su kaçağı tespit konusunda yüksek teknolojili ekipmanların yardımı ve tecrübemizle çok hızlı, çok başarılıyız. Firmamız noktasal su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetlerini en hızlı şekilde temiz olarak gerçekleştirmek için konusunda uzman Amerikan ve Alman malı gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar kullanmaktadır.

Su kaçağında ya şurada ya burada devri bitti. En sinsi su kaçaklarını çok hassas kulaklara sahip akustik cihazlar sayesinde noktasal olarak tespit edip en az masrafla hızlı şekilde onarıyoruz. Aldığımız sonuçlar kesin ve çözümlerimiz garantilidir. Kameralı robot kanal açma cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilerek robot sayesinde hatasız açılmaktadır. Bu cihaz sayesinde de tıkanıklık açma, gider temizliği, klozet tıkanıklığı ve rögar açma işlemleri kusursuz, masrafsız ve hızlı sonuçlanmaktadır. Petek temizliği işlemlerinde de özel temizleme kimyasallarıyla beraber özel yıkama makinesi kullanmaktayız. Petek temizle işlemini daha verimli ısına bilmeniz en 2 senede bir yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için petek yıkama konusunu okumanızı öneririz.

Teknolojiyi devamlı takip etmekteyiz. Su tesisatçısı ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip olarak kıymetli müşterilerimize her zaman tavsiye edilen mükemmel hizmetler vermek istiyoruz. Bu hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız haklı olarak bugün önerilir duruma gelmiştir.