Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Su kaçağı tespit konusunda yüksek teknolojili ekipmanların yardımı ve tecrübemizle çok hızlı, çok başarılıyız. Firmamız noktasal su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetlerini en hızlı şekilde temiz olarak gerçekleştirmek için konusunda uzman Amerikan ve Alman malı gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar kullanmaktadır.

Cihazla Su kaçağı, Cihazla Tıkanıklık Açma, Cihazla Petek Temizliği

Su kaçağında ya şurada ya burada devri bitti. En sinsi su kaçaklarını çok hassas kulaklara sahip akustik cihazlar sayesinde noktasal olarak tespit edip en az masrafla hızlı şekilde onarıyoruz. Aldığımız sonuçlar kesin ve çözümlerimiz garantilidir. Kameralı robot kanal açma cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilerek robot sayesinde hatasız açılmaktadır. Bu cihaz sayesinde de tıkanıklık açma, gider temizliği, klozet tıkanıklığı ve rögar açma işlemleri kusursuz, masrafsız ve hızlı sonuçlanmaktadır. Elektronik sondaj cihazlarımızla şap ve toprak altı kanal hatları ve rögar yeri tespiti çok hızlı, kırıp dökmeden gerçekleşmektedir. Termal kamera cihazlarımızla ısıtma sistemlerindeki su kaçaklarını noktasal olarak tespit edip onarıyoruz. Petek temizliği işlemlerinde de özel temizleme kimyasallarıyla beraber özel yıkama makinesi kullanmaktayız. Petek temizle işlemini daha verimli ısına bilmeniz en 2 senede bir yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için petek yıkama konusunu okumanızı öneririz.

Yukarıdaki teknik ekipmanlar servis araçlarımızın her birinde ayrı ayrı tam seri bulunmaktadır. Bu nedenle servis sırasında yeni bir ekipman gerektiğinde iş bekletilmeden hızlı bir şekilde tamamlanır.

Teknolojiyi devamlı takip etmekteyiz. Su tesisatçısı ihtiyacı olan tüm ekipmanlara sahip olarak kıymetli müşterilerimize her zaman tavsiye edilen mükemmel hizmetler vermek istiyoruz. Bu hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız haklı olarak bugün önerilir duruma gelmiştir.