Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Su Kaçağı Tespit kırıp dökmeden mümkün mü? Evet, bir yere kadar mümkün. Çünkü suyun, ne kaçağın başladığı yerden düşey olarak alt kata akması, ne de dikey olarak üste çıkması çok olası değil. Genellikle taban içinde bulduğu boşluklara göre yön değiştirecek… ve kaçak başlangıç noktasına göre farklı bir yerde alt kata sızacak. Veya alt kata sızacak bir yer bulamazsa tabanda yavaş yavaş birikip yüzeye çıkacak. Her iki durumda da biraz da kaçağın miktarına göre arızanın oluşmasından günler sonra ve hatta bazen haftalar sonra sizin haberiniz olacak.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit

 

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Cihazla Su Kaçağı Tespit

Yılların Tecrübesiyle Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

 

levent_su_kacagi_bulmaBu durum hem sizin için hem de alt komşunuz için sıkıntılar yaratırken çağırdığınız donanımsız bir sıhhi tesisatçı da tahminlere ve yorumlara göre kaçağa kırıp dökerek müdahale etmeye başlayacağından sorun netice alınmadan gittikçe büyüyecek ve sorunun içine yeni sorunlar eklenecektir. İşte tam bu noktada kırmadan su kaçağı tespit sistemi devreye girmektedir. Gelişmiş cihazlarla yapılan dinlemeler ve termal kameralar yardımı ile su kaçağının oluştuğu yer noktasal doğrulukla tespit edilmekte ve sadece gerekli yer gerektiği kadar kırılarak arıza giderilmektedir. Yani su kaçağında tamirat işleminin “kırmadan su kaçağı bulma” sloganınında iddia edildiği gibi olmadığı, amacın sadece gerekli yeri gerektiği kırarak zararın büyümesini önlemek olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu başarının noktasal olması için gerekli ekipmanlara sahip olmanın yanında, duyulan sesleri, ısıl farkları değişik sızıntı şekillerini yorumlamak için uzun bir iş tecrübesi sürecine de ihtiyaç vardır. Yandaki resimde görülen kaçak noktasının yüksek tespit hassasiyetine lütfen dikkat ediniz.

Gerektiği Kadar Kırarak Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz

Temiz İş Su Tesisat olarak su kaçağı tespit ve onarım işinde yıllar önce teknolojinin önemini farkettik ve gerekli modern cihazlara erkenden sahip olarak, para ile sahip olunamayacak iş tecrübesini de zaman içinde en üst seviyeye çıkarıp günümüzde konutlardan tanınmış büyük firmalara, kurumlara kadar başarıyla hizmet verir hale geldik. Su kaçağı tespit firmamız İstanbul’un her iki yakasında sadece su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kanal temizleme ve evinizdeki pis koku kaynağını bulma gibi özel ekipmanlara ve tecrübeye ihtiyaç duyan sıhhi tesisat arızaları için hizmet vermektedir. Su kaçağı sorununuzla ilgili bilgi ve fiyat almak için lütfen arayınız.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız!