Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Şile Petek Temizliği 0538 915 2050 Petek Temizleme

Şile Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Şile Petek Temizleme firması olarak Şile müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Şile kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Şile Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Şile Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Şile Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Şile petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Şile Petek Temizliği, Ağaçdere Petek Temizleme, Ağva Petek Temizleme, Ahmetli Petek Temizleme, Akçekese Petek Temizleme, Alacalı Petek Temizleme, Avcıkoru Petek Temizleme, Balibey Petek Temizleme Bıçkıdere Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Bozgoca Petek Temizleme, Bucaklı Petek Temizleme, Çataklı Petek Temizleme, Çavuş Petek Temizleme, Çayırbaşı Petek Temizleme, Çelebi Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Çengilli Petek Temizleme, Darlık Petek Temizleme, Değirmençayırı Petek Temizleme, Doğancılı Petek Temizleme, Erenler Petek Temizleme, Esenceli Petek Temizleme, Geredeli Petek Temizleme, Göçe Petek Temizleme, Gökmaslı Petek Temizleme, Göksu Petek Temizleme, Hacıkasım Petek Temizleme, Hasanlı Petek Temizleme, Hacıllı Petek Temizleme, İmrendere Petek Temizleme, İmrenli Petek Temizleme, İsaköy Petek Temizleme, Kabakoz Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Kadıköy Petek Temizleme, Kalemköy Petek Temizleme, Karabeyli Petek Temizleme, Karacaköy Petek Temizleme, Karamandere Petek Temizleme, Karakiraz Petek Temizleme, Kervansaray Petek Temizleme, Kızılcaköy Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Korucuköy Petek Temizleme, Kumbaba Petek Temizleme, Kurna Petek Temizleme, Kurfallı Petek Temizleme, Kömürlük Petek Temizleme, Meşrutiyet Petek Temizleme, Oruçoğlu Petek Temizleme, Osmanköy Petek Temizleme, Ovacık Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Satmazlı Petek Temizleme, Sahilköy Petek Temizleme, Soğullu Petek Temizleme, Sortullu Petek Temizleme, Sofular Petek Temizleme, Şuayipli Petek Temizleme, Teke Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği, Ulupelit Petek Temizleme, Üvezli Petek Temizleme, Yazımanayır Petek Temizleme, Yaka Petek Temizleme, Yaylalı Petek Temizleme, Yeniköy Petek Temizleme, Yeşilvadi Petek Temizleme, Şile Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü