Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Sarıyer Petek Temizliği 0530 215 5437 Petek Temizleme

Sarıyer Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Sarıyer Petek Temizleme firması olarak Sarıyer müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Sarıyer kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Sarıyer Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Sarıyer Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Sarıyer Petek Temizleme, Sarıyer Petek Temizliği, Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Sarıyer petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Sarıyer Petek Temizliği, Aydınevler Petek Temizleme, Baltalimanı Petek Temizleme, Bahçeköy Petek Temizleme, Büyükdere Petek Temizleme, Camitepe Petek Temizleme, Sarıyer Petek Temizliği, Çayırbaşı Petek Temizleme, Cumhuriyet Petek Temizleme, Darüşşafaka Petek Temizleme, Emirgan Petek Temizleme, Fatih Sultan Mehmet Petek Temizleme, Sarıyer Petek Temizliği, Ferahevler Petek Temizleme, İstinye Petek Temizleme, Kazım Karabekir Petek Temizleme, Kireçburnu Petek Temizleme, Kocataş Petek Temizleme, Maden Petek Temizleme, Ömürtepe Petek Temizleme, Pınar Petek Temizleme, Poligon Petek Temizleme, PTT evleri Petek Temizleme, Sarıyer Petek Temizliği, Reşitpaşa Petek Temizleme, Rumelihisarı Petek Temizleme, Rumelikavağı Petek Temizleme, Şenevler Petek Temizleme, Tarabya Petek Temizleme, Yeniköy Petek Temizleme, Sarıyer Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü