Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Beykoz Petek Temizliği 0538 915 2050 Petek Temizleme

Beykoz Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Beykoz Petek Temizleme firması olarak Beykoz müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Beykoz kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Beykoz Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Beykoz Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Beykoz Petek Temizleme. Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Beykoz petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Beykoz Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Acarkent Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Acarlar Petek Temizleme, Akbaba Petek Temizleme, Alibahadır Petek Temizleme, Anadoluhisarı Petek Temizleme, Anadolufeneri Petek Temizleme, Anadolukavağı Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Baklacı Petek Temizleme, Bozhane Petek Temizleme, Cumhuriyet Petek Temizleme, Çamlıbahçe Petek Temizleme, Çavuşbaşı Petek Temizleme, Çengeldere Petek Temizleme, Çiftlik Petek Temizleme, Çiğdem Petek Temizleme, Çubuklu Petek Temizleme, Dereseki Petek Temizleme, Elmalı Petek Temizleme, Fatih Petek Temizleme, Göksu Petek Temizleme, Göllü Petek Temizleme, Görele Petek Temizleme, Göktürk Petek Temizleme, Göztepe Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Gümüşsuyu Petek Temizleme, İncirköy Petek Temizleme, İshaklı Petek Temizleme, Kanlıca Petek Temizleme, Kavacık Petek Temizleme, Kaynarca Petek Temizleme, Kılıçlı Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Mahmutşevketpaşa Petek Temizleme, Ortaçeşme Petek Temizleme, Örnekköy Petek Temizleme, Öğümce Petek Temizleme, Paşabahçe Petek Temizleme, Paşamandıra Petek Temizleme, Polanezköy Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Poyraz Petek Temizleme, Rüzgarlıbahçe Petek Temizleme, Riva Petek Temizleme, Soğuksu Petek Temizleme, Tokatköy Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği, Yalıköy Petek Temizleme, Yavuzselim Petek Temizleme, Yenimahalle Petek Temizleme, Zerzavatçı Petek Temizleme, Beykoz Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü