Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Temiz İş Su Tesisat ‘ın hikayesi yıllar önce bir tanıdığımızın evinde oluşan su kaçağı sorununa ve talihsiz çözüm sürecine şahit olunca başlar. Tanıdıklarım elde olmayan sebeplerden dolayı istenmeyen bir sürece girmişlerdi. Evde oluşan su kaçağı alt katta çok farklı bir yerden çıkmıştı. Onarım süreci tesadüfi yorumlarla ve müdahalelerle çözüm bulunamadan gittikçe uzadı. Bu süreç boyunca alt kattaki komşuları da sabırsızlık göstererek huzursuzluklar çıkardı. Tüm bu talihsiz durumların sonunda ve ev neredeyse inşaata döndükten sonra su kaçağı banyoda tespit edildi ve onarıldı. Fakat zeminde biriken su hala alt kata akmaya devam ettiğinden birikmiş sular kuruyana kadar komşu sorun çıkarmaya aylarca devam etti.

Temiz İş Su Tesisat Hakkında

Bu olaya şahit olduktan sonra çözüm sistemleri üzerinde epey bir çalışma yapıp Temiz İş Su Tesisat firmamızı kurduk. Amacımız çözümü zor sıhhi tesisat arızaları konusunda gerçek çözüm üreten hizmetleri garantili vermekti. Babadan kalma usullerle yapılan onarım ve bakım işleriyle müşterilerimizi memnun edemeyeceğimizi gayet iyi anlamış olduğumuzdan gerekli gelişmiş elektronik ve elektro-mekanik cihazlara daha kuruluşta sahip olduk. İmkanlarımızla yetinmeyip sektördeki gelişmeleri her an takip edip teknolojik olarak her an güncel kalıyoruz. Zaman içinde karşımıza çıkan karmaşık arıza durumları sayesinde de iş tecrübelerimizi artırarak sekiz sene sonunda bugünkü durumumuza geldik. Artık su kaçağı, tıkanıklık açma, petek temizleme ve benzeri karmaşık konularda çok yüksek başarı oranları ile çalışıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ekiplerimiz ayrı ayrı 7/24 hizmet verdikleri gibi İstanbul çevresi yakın il ve ilçelere de servis vermekteyiz. Bilgi, ücretlendirme ve randevu almak için her zaman arayabilirsiniz.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız!