Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Tıkanıklık açma kapsamına genelde atık su veya diğer deyişle pis su gider ve kanalları girmektedir. Mutfak lavabo gideri, banyo lavabo gideri, klozet gideri ve duşakabin giderleri yanında giderlerin toplandığı pimaş plastik boru tesisat kanalları ve son olarak da genellikle “logar”… olarak yanlış  anılan rögar tıkanıkları çözüm alanlarımızdır. Tıkanıklık açma işlemlerimiz gerektiren yerlerde kameralı veya robotik sistemler kullanarak gerçekten kırıp dökmeden kanal açma ve kanal temizliği gerçekleştiriyoruz.

Tıkanıklık Açma Kanal Temizliği

Lavabo Tıkanıklık Açma Lavabo Gideri Açma

Lavabo tıkanmasının sebebi genellikle dökülen saçların lavabo gideri içine dolanıp takılması sonucunda oluşur. Bir kez dolanma olduğunda daha kısa zamanda daha çok saç ve başka parçacıklar takılacak, tıkanma süreci daha da hızlanacaktır. Kalitesiz lavabo sifonları ve lavabo çıkışı ile gider arasındaki yükseklik farkının az olması da tıkanmanın daha sık yaşanmasına yol açar. Tıkanıklığı açma için kullanılan kimyasallar kısa ömürlü çözümler üretir. En radikal çözüm sifonun çıkarılarak iyice temizlenmesidir. Gerekiyorsa sifon daha iyisi ile değiştirilmelidir. Tıkanıklık gider kanalında ise basınçlı su cihazı veya robotik uzatmalar kullanılarak gider kanalı temizlenerek açılır.

Gider Tıkanıklık Açma Eviye Tıkanıklık Açma Eviye Gideri Açma

Mutfak eviyesinin tıkanma sebebi çoğunlukla çay ve yemek atıklarıdır. Ne kadar dikkat edilse de atık kaçmadan olmaz. Tıkanıklığı açmak için geçici olarak sıcak su veya lavabo açıcı kimyasallar kullanılabilir. Tam çözüm için gider çıkarılıp temizlenmeli ve gider kanalı tıkalı ise çeşitli yöntemlerle ve cihazlarla açılmaktadır. Genellikle bir kırma işlemi gerçekleşmez.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Klozet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet ve klozet tıkanıklarının en büyük sebebi tuvalet kağıtları, kağıt peçeteler ve hijyenik pedlerdir. Suda eridiği düşünülerek atılan kağıt temizleme ürünleri sentetik yapılarından dolayı düşünüldüğü kadar çabuk erimezler. Sifon ve kanallarda çöküp birikerek tıkanmaya sebep olurlar. Açılması için klasik yöntemler yanında inatçı vakalar için basınçlı su cihazı veya robotik kollar kullanılabilir. Genelde bir kırma işlemi gerçekleşmez.

Rögar Tıkanıklık Açma Kanal Tıkanıklık Pimaş Tıkanıklık Pimaş Açma Kanalizasyon Tıkanıklığı

Rögar Tıkanıklık Açma

Bu tip kanallar nispeten çok daha geniş olmalarına rağmen kullanım hatalarından dolayı çok sık tıkanırlar. Çünkü çok çeşitli kullanım alışkınlıkları olan kullanıcıların toplu atık su çıkışları bu hatlar üzerinden sağlanır. Tıkanıklık oluşan kısım kameralı sistemlerle tespit edildikten sonra basınçlı su veya robotik kollar kullanılarak kırıp dökmeden ve hızla tıkanıklık açılır.

Burada anlatılan tıkanıklık çeşitleri ve tıkanıklık açma yöntemleri genel bilgiler kapsamındadır. Uygulamalarımızda çok daha kamaşık sorunlarla karşılaşıyor ve çok daha farklı teknik çözümler üretiyoruz. İçinden çıkılamamış tıkanıklık açma sorunlarınız için lütfen arayınız.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kartal Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Maltepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Şile Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Tuvalet Tıkanıklık Açma, Tuzla Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gebze Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Büyükada Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Burgazada Tuvalet Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma, Beykoz Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma, Maltepe Lavabo Tıkanıklığı Açma, Pendik Lavabo Tıkanıklığı Açma, Şile Lavabo Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Lavabo Tıkanıklık Açma, Tuzla Lavabo Tıkanıklığı Açma, Gebze Lavabo Tıkanıklığı Açma, Büyükada Lavabo Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Lavabo Tıkanıklığı Açma, Burgazada Lavabo Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Klozet Tıkanıklığı Açma, Beykoz Klozet Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Klozet Tıkanıklığı Açma, Kartal Klozet Tıkanıklığı Açma, Maltepe Klozet Tıkanıklığı Açma, Pendik Klozet Tıkanıklığı Açma, Şile Klozet Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Klozet Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Klozet Tıkanıklık Açma, Tuzla Klozet Tıkanıklığı Açma, Gebze Klozet Tıkanıklığı Açma, Büyükada Klozet Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Klozet Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Klozet Tıkanıklığı Açma, Burgazada Klozet Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Gider Tıkanıklığı Açma, Beykoz Gider Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Gider Tıkanıklığı Açma, Kartal Gider Tıkanıklığı Açma, Maltepe Gider Tıkanıklığı Açma, Pendik Gider Tıkanıklığı Açma, Şile Gider Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Gider Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Gider Tıkanıklık Açma, Tuzla Gider Tıkanıklığı Açma, Gebze Gider Tıkanıklığı Açma, Büyükada Gider Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Gider Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Gider Tıkanıklığı Açma, Burgazada Gider Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Logar Tıkanıklığı Açma, Beykoz Logar Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Logar Tıkanıklığı Açma, Kartal Logar Tıkanıklığı Açma, Maltepe Logar Tıkanıklığı Açma, Pendik Logar Tıkanıklığı Açma, Şile Logar Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Logar Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Logar Tıkanıklığı Açma, Tuzla Logar Tıkanıklığı Açma, Gebze Logar Tıkanıklığı Açma, Büyükada Logar Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Logar Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Logar Tıkanıklığı Açma, Burgazada Logar Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Pimaş Tıkanıklığı Açma, Beykoz Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kartal Pimaş Tıkanıklığı Açma, Maltepe Pimaş Tıkanıklığı Açma, Pendik Pimaş Tıkanıklığı Açma, Şile Pimaş Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Pimaş Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuzla Pimaş Tıkanıklık Açma, Gebze Pimaş Tıkanıklığı Açma, Büyükada Pimaş Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Pimaş Tıkanıklığı Açma, Burgazada Pimaş Tıkanıklığı Açma.

Ataşehir Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Beykoz Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kartal Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Maltepe Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Pendik Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Şile Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Ümraniye Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Tuzla Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Gebze Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Büyükada Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Heybeliada Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kınalıada Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Burgazada Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Klozet Tıkanıklığı Açma

Çekmeköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Klozet Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Lavabo Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Gider Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Eviye Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Logar Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Rögar Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Kanal Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Çekmeköy Boru Tıkanıklığı Açma.
Gebze Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gebze Klozet Tıkanıklığı Açma, Gebze Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Gebze Lavabo Tıkanıklığı Açma, Gebze Gider Tıkanıklığı Açma, Gebze Eviye Tıkanıklığı Açma, Gebze Logar Tıkanıklığı Açma, Gebze Rögar Tıkanıklığı Açma, Gebze Kanal Tıkanıklık Açma, Gebze Pimaş Tıkanıklığı Açma, Gebze Boru Tıkanıklığı Açma.
Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Klozet Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Gider Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Eviye Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Logar Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Rögar Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Kanal Tıkanıklık Açma, Ümraniye Pimaş Tıkanıklığı Açma, Ümraniye Boru Tıkanıklığı Açma.
Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Klozet Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Gider Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Eviye Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Logar Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Rögar Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Kanal Tıkanıklık Açma, Ataşehir Pimaş Tıkanıklığı Açma, Ataşehir Boru Tıkanıklığı Açma.
Üsküdar Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Klozet Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Lavabo Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Gider Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Eviye Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Logar Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Rögar Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Kanal Tıkanıklık Açma, Üsküdar Pimaş Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Boru Tıkanıklığı Açma.