Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Topağacı Su Tesisatçısı Temiz İş Su Tesisat su kaçağı, kanal tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı ve kalorifer petek temizliği konularında uzman ekipleriyle İstanbul’un tüm semtlerine, gelişmiş ekipmanlarının desteğiyle 7/24 sıhhi tesisat tamirat hizmetleri vermektedir. Randevusuna sadık, işinin uzmanı, hızlı ve bir sene garantili güler yüzlü su tesisatçı arıyorsanız şimdi çok yakınsınız. Sorularınız ve teknik servis talebi için lütfen arayınız.

Topağacı Su Tesisatçısı Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Topağacı Su Tesisatçısı firması olarak cihazla kırmadan su kaçağı bulma işlemleri sayesinde noktasal su kaçağı tespiti yapıp arızayı gideriyoruz. Hassas elektronik dinleme cihazımızla veya termal kamerayla su kaçağının olduğu yer noktasal olarak tespit edilir ve sadece gerekli olan arızalı bölge kırılarak en az zararla su kaçağı sorunu giderilir. Arıza bulma işlemi çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Topağacı müşterilerimiz için bir sene garantili olarak onarılır.

Topağacı Su Tesisatçısı Kırmadan Su Kaçağı Bulma

 

Topağacı Kanal Tıkanıklığı Topağacı Gider Tıkanıklığı Topağacı Rögar Tıkanıklığı

Topağacı Su Tesisatçısı firması olarak gider tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve rögar tıkanıklığı arızalarında kameralı cihazımızla tıkanıklığın yeri noktasal olarak tespit edilir, kanal açma robotu veya basınçlı su cihazıyla tıkanıklık kesin olarak açılır. Yöntemlerimiz sayesinde gider tıkanıklığı açma, pimaş boru tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma işlemlerimiz çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Topağacı müşterilerimiz için bir sene garantili olarak onarılır.

Topağacı Petek Temizleme Topağacı Kalorifer Petek Temizliği

Topağacı Su Tesisatçısı firması olarak kalorifer petek temizliği sorunlarınızı basınçlı sıcak su makinesı ve özel temizleme kimyasalları kullanarak giderip daha az ödeyerek daha fazla ısınmanızı sağlıyoruz. Petek içinde rahatça dolaşarak üzerindeki ısıyı bırakması istenen sıcak su, yavaş yavaş oluşarak biriken radyatör çamuru yüzünden bu fonksiyonu rahatça yapamadığından petekler gerektiği gibi yeterli olarak ısınamazlar. Bu durum genellikle petek yüzeyine elle dokunarak da anlaşılabilir. Kısmen tıkanmış bir peteğin yüzeyinin bazı bölümlerinin soğuk kaldığı hissedilebilir. Petet temizliği konusunda daha ayrıntılı bilgiyi petek temizliği konusunda bulabilirsiniz. Petek çamuru temizleme işlemleri petekler tesisattan ayrılarak teker teker yapılır. Yıkama işlemlerimiz çok hızlı, temiz gelişir ve değerli Topağacı müşterilerimiz için bir sene garantili, tertemiz olarak teslim edilir. Topağacı Su Tesisatçısı.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Topağacı Su Tesisatçısı, Topağacı Su Kaçağı, Topağacı Gider Tıkanıklığı, Topağacı Tıkanıklık Açma, Topağacı Petek Temizliği, Topağacı Sıhhi Tesisat Tamirat, Topağacı Su Tesisatçı, Topağacı Su Tesisatçısı

Topağacı Su Tesisatçısı 0538 915 2050