Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Ümraniye Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Ümraniye Petek Temizleme firması olarak Ümraniye müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Ümraniye kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Ümraniye Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Ümraniye Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Ümraniye Petek Temizleme, Ümraniye Petek Temizliği, Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Ümraniye petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Ümraniye Petek Temizliği, Acısu Petek Temizleme, Adem Yavuz Petek Temizleme, Altınşehir Petek Temizleme, Armağanevler Petek Temizleme, Aşağıdudullu Petek Temizleme, Atakent Petek Temizleme, Atatürk Petek Temizleme, Atatürk Su Tesisatçısı, Ümraniye Petek Temizliği, Cemil Petek Temizleme, Çakmak Petek Temizleme, Çakmak Su Tesisatçısı, Çamlık Petek Temizleme, Çekmeköy Petek Temizleme, Dumlupınar Petek Temizleme, Ümraniye Petek Temizliği, Elmalıkent Petek Temizleme, Esenevler Petek Temizleme, Esenkent Petek Temizleme, Esenşehir Petek Temizleme, Fatih Sultan Mehmet Petek Temizleme, Fatih Su Tesisatçısı, Ümraniye Petek Temizliği, Hekimbaşı Petek Temizleme, Huzur Petek Temizleme, Ihlamurkuyu Petek Temizleme, İnkilap Petek Temizleme, İstiklal Petek Temizleme, Kazım Karabekir Petek Temizleme, Madenler Petek Temizleme, Mehmet Akif Petek Temizleme, Namık Kemal Petek Temizleme, Ümraniye Petek Temizliği, Namık Kemal Su Tesisatçısı, Necip Fazıl Petek Temizleme, Örnek Mahallesi Petek Temizleme, Ümraniye Petek Temizliği, Parseller Petek Temizleme, Saray Petek Temizleme, Site Petek Temizleme, Şerifali Petek Temizleme, Tantavi Petek Temizleme, Tatlısu Petek Temizleme, Tepeüstü Petek Temizleme, Topağacı Petek Temizleme, Yamanevler Petek Temizleme, Yenisanayi Petek Temizleme, Yukarıdudullu Petek Temizleme, Ümraniye Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Ümraniye Petek Temizliği 0538 915 2050 Petek Temizleme