Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Üsküdar Petek Temizliği cihazlı temizleme hizmetimiz sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz kurulduğu ilk günkü gibi verimli ısıtacak  ve karşılığında çok daha az fatura bedeli ödeyeceksiniz. Üsküdar Petek Temizleme firması olarak Üsküdar müşterilerimize radyatör peteklerini en az iki senede bir temizletmelerini önemle tavsiye ederiz. Üsküdar kalorifer peteği temizliği ısınma sisteminize ve cebinize iyi gelecektir.

Peteklerin zamanla ısı veriminin nasıl düştüğünü anlamak için önce radyatör peteğinin iç yapısının dışından farklı olduğunu hatırlatalım. Petek cidarları iç taraftan dışı gibi yalıtımlı ve boyalı olmadığından dolayı içeride dolaşan su ile devamlı Üsküdar Petek Temizliğitemas halindedir. Petek içinde dolaşan sıcak suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşip oluşturduğu istenmeyen çökeltiye radyatör çamuru denir. Petek tabanında zamanla biriken bu yağlı çamur, sıcak suyun petek kanalları arasında dolaşımını kısıtlayarak sistemin ısı verimini olumsuz etkiler. Oluşan bu kalorifer çamur sadece ekonomik ısınmayı önlemekle de kalmaz, tesisat yolu ile kombiye ulaşan çamur parçacıkları kombinin iç yapısında, filtrelerde ve vanalarda çeşitli ciddi arızalara da yol açabilir. Petek çamurunun olumsuz etkisi radyatörün her bölgesinin eşit ısınmaması ve eskiye nazaran daha az ısıtması ile anlaşılabilir. Radyatör çamurundan tıkanmış radyatör peteklerinin her bölgesi tam ve eşit olarak ısınmadığından kombi daha fazla açılarak kullanıldığından doğalgaz faturanızda yükselecektir.

Üsküdar Petek Temizliği. Kalorifer Peteği Yıkama Nasıl Yapılır?

Petek çamuru tarafından tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış vanaları kapatıldıktan sonra tesisattan ayrılarak petek yıkama ve temizleme makinesine bağlanır. Makine tarafından basınçlı sıcak su uygulanan radyatörün içindeki radyatör çamuru uygulanan basınçlı su sirkülasyonu ile dışarı alınarak petek temizlenmiş olur. Eğer kalorifer tesisatının komple temizlenmesi gerekiyorsa petek temizleme makinesi radyatörün çıkarıldığı yerden tesisata bağlanır ve tesisat üzerindeki kombi dahil tüm vanalar, yıkanacak radyatörün vanaları hariç olmak üzere kapatılarak sırasıyla gerçekleştirilir.

Üsküdar Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği, Kalorifer Petek Çamuru Temizliği

Kalorifer tesisatının ve peteklerin en az iki yılda bir yaz aylarında temizlenmesi tavsiye edilir. Doğalgaz ısıtma tesisatınız ve üzerindeki tüm radyatör petekleri Temiz İş Su Tesisat firmamız tarafından en gelişmiş petek temizleme makinesi ile özenli şekilde temizlenir, ilk günkü gibi olurlar. Üsküdar petek temizliği için Temiz İş Su Tesisat bir telefonla hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen arayınız.

Petek temizliği sonucunda daha az öder, daha fazla ısınırsınız.

Üsküdar Petek Temizliği, Üsküdar Petek Temizleme, Acıbadem Petek Temizleme, Ahmediye Petek Temizleme, Altunizade Petek Temizleme, Ayazma Petek Temizleme, Aziz Mahmut Hüdayi Petek Temizleme, Bağlarbaşı Petek Temizleme, Bahçelievler Petek Temizleme, Barbaros Petek Temizleme, Beylerbeyi Petek Temizleme, Bulgurlu Petek Temizleme, Burhaniye Petek Temizleme, Cumhuriyet Petek Temizleme, Cumhuriyet Su Tesisatçısı, Çamlıca Petek Temizleme, Çengelköy Petek Temizleme, Çiçekçi Petek Temizleme, Doğancılar Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği, Emek Petek Temizleme, Emniyet Petek Temizleme, Ferah Petek Temizleme, Fıstıkağacı Petek Temizleme, Gülfemhatun Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği, Güzeltepe Petek Temizleme, İcadiye Petek Temizleme, İhsaniye Petek Temizleme, Kandilli Petek Temizleme, Kısıklı Petek Temizleme, Kirazlıtepe Petek Temizleme, Küçükçamlıca Petek Temizleme, Küçüksu Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği, Kuleli Petek Temizleme, Küplüce Petek Temizleme, Kuzguncuk Petek Temizleme, Libadiye Petek Temizleme, Mehmet Akif Ersoy Petek Temizleme, Mimarsinan Petek Temizleme, Muratreis Petek Temizleme, Nakkaştepe Petek Temizleme, Pazarbaşı Petek Temizleme, Salacak Petek Temizleme, Selamiali Petek Temizleme, Selimiye Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği, Sultantepe Petek Temizleme, Ünalan Petek Temizleme, Valideiatik Petek Temizleme, Mimarsinan Su Tesisatçısı, Üsküdar Petek Temizliği, Vaniköy Petek Temizleme, Yavuztürk Petek Temizleme, Zeynepkamil Petek Temizleme, Üsküdar Petek Temizliği.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü

Üsküdar Petek Temizliği 0538 915 2050