Anadolu Yakası » 0538 915 2050     Avrupa Yakası » 0530 215 5437
Tıkla Hemen Ara  
Avp » 0530 215 5437   And » 0538 915 2050

Üsküdar Tıkanıklık Açma Kanal Gider TemizliğiÜsküdar tıkanıklık açma işlemi için yaşlı ve yalnız yaşayan bir hanımefendinin evine gidiyoruz. Şikayet mutfak eviyesinin tıkanarak çekmemesi idi. Üstelik bu tıkanma olayı çok sık oluyormuş. Eviyenin içinde birikmiş pis suyu boşalttıktan sifonu da çıkarıp temizlemeye başladık. Sifon o kadar pisti ki neredeyse yenisini takmayı düşündük fakat ablamıza da masraf çıkmasını istemediğimizden temizleme işlemine devam ettik. Plastik sifon iyice temizlendiğinde çok sık tıkanmasının  sebebi de ortaya çıktı. Plastik sifonun malzemesi çok kalitesizdi ve içi de çok çapaklı yapıdaydı. Henüz gidere gidemeden bu plastik çapaklara takılan yağ, yemek, sebze ve çay artıkları tıkanmayı daha da hızlandırıyor diye düşünüp sifonu tekrar değiştirmeye karar verdik. Giderin temizliğini de kontrol edip sifonu yerine taktık. Ablamıza da sifon içinde yağların tutunup bloklaşma yapmaması ve daha uzun süre sorunsuz kullanım için haftada bir eviyenin deliğinden içeriye bir demlik kaynar suyu yavaş yavaş dökmesini önerdik. Bu önlemle sifondan geçen artıklar yapışacak yağ bulamayacaklarından uzun süre daha sorunsuz bir kullanım olacaktı.

Üsküdar Tıkanıklık Açma Eviye Gideri Temizliği Lavabo Gideri Temizliği

Demlik demişken çayımızı da içtikten sonra ablamıza dereler gibi akan, şıkır şıkır çalışan bir eviye teslim edip çıktık. Epey bir süre oldu yaşlı ablamız henüz servis için aramadı. Acaba biz çok mu iyi bir çözüm çıkardık yoksa … Aman Allahım, Allah gecinden versin.

Sıhhi tesisatın atık su taraflarında değişik sebeplerden çeşitli tıkanıklar oluşabilir. Lavabo gider tıkanıklığı, eviye gider tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı, küvet gider tıkanıklığı ve toplu pis su kanalizasyon çıkış kanalları değişik sebeplerden çok sık olarak tıkanabilirler. Tıkanıklıklar ve tıkanıklık açma hakkında daha fazla bilgi için burayı okuyabilirsiniz.

Temiz İş Su Tesisat Su Kaçağı Tespit, Tıkanıklık Açma ve Kalorifer Petek Temizliği gibi bilgi, tecrübe ve modern ekipmanlara gereksinme duyan komplike sıhhi tesisat sorunlarında 7/24 hızlı, güvenli ve garantili hizmeti yüzünüzü güldürmek sözümüzle birlikte veriyoruz. Elbetteki öncelikli dileğimiz hiç sıhhi tesisat sorunu yaşamamanız ama gerektiği zamanda da yanınızda olduğumuzu lütfen biliniz.

Bize kalırsa artık sudan sebeplerle canınızı sıkmayınız! Su Kaçağı Büyücüsü